Djupa funderingar för att orientera sig, och mediamanipulation 2 april, 2020 Lena Holfve AI, Alternativmedia, Hur asiater tänker, JonXArmy, Kina, Situationen i USA, Trump, Virus 0 Du har inte access till detta material som bara visas för den slutna gruppen. Registrera dig och prenumerera! mrobotUS Army ”Sömnlös” som e-bok.
AI Samtal i USA om AI 15 januari, 2020 Lena Holfve AI, Kina 2 Du har inte access till detta material som bara visas för den slutna gruppen. Registrera dig och prenumerera!
Agera Döda inte tid, och kaos väntar nog 2 december, 2019 Lena Holfve Agera, AI 0 Du har inte access till detta material som bara visas för den slutna gruppen. Registrera dig och prenumerera!
Diktatur Situationen i USA och hos oss framöver, och jag får in rapporter från medlemmar nu 22 maj, 2020 Lena Holfve Diktatur, Fascism, Inbördeskrig, Obama, Polisstat, Situationen i USA, Sveriges regering, Trump 0 Du har inte access till detta material som bara visas för den slutna gruppen. Registrera dig och prenumerera!
Bli först med att kommentera