En blå ekonomi är på väg in, och jag börjar förstå, möjligen? 18 juni, 2020 Lena Holfve Den nya världen, Framtiden, Hur asiater tänker, Imperiet, Kina, Kinesiska sjön, NWO-studier, Paradigmskifte, Pratkultur 0 Nya texter kommer in efter 13.00 mellan den 1 – 20 mars. Du har inte access till detta material som bara visas för den slutna gruppen. Registrera dig och prenumerera! artificiell solbrittiska imperietHavenWHO ”Sömnlös” som e-bok.
NWO-studier Teknokratin testas i Sverige nu, och kommer sen brett, och vad vill NWO? 12 juni, 2020 Lena Holfve NWO-studier 0 Du har inte access till detta material som bara visas för den slutna gruppen. Registrera dig och prenumerera!
Deadlock Teater på hög nivå 2 oktober, 2019 Lena Holfve Deadlock, Deep State, Demokratur, Fascism, Fascistisk ekonomi, Framtiden, Imperiet, Polisstat, Situationen i USA, Trump 9 Du har inte access till detta material som bara visas för den slutna gruppen. Registrera dig och prenumerera!
Afrika Energiroade; Det är alltid så att eclipserna leder till ngt bättre 17 juni, 2020 Lena Holfve Afrika, Energifolket, Energi, Situationen i USA, Trump 0 Du har inte access till detta material som bara visas för den slutna gruppen. Registrera dig och prenumerera!
Bli först med att kommentera